Кондиціонери для офісів

Кондиціонер в офіс

В офісі особливо важливим є створення комфортних умов праці, так необхідних співробітникам для підтримки високого рівня працездатності. Для підтримки оптимального мікроклімату, повітря має задовольняти кілька вимог:

  • Оптимальна температура – 20-24 градуси;
  • Достатня вологість – близько 60%;
  • Відсутність пилу та бруду;
  • Високий вміст кисню – близько 21%;
  • Низький вміст вуглецевого газу – до 0,3%.

Важливо, щоби повітря не застоювалося і постійно циркулювало. Саме для цього вам неодмінно знадобиться кондиціонер в офіс.

Якими бувають кондиціонери в офіс?

Є кілька основних різновидів кліматичних систем за потужністю та призначенням:

  • Побутові застосовуються для кондиціонування приміщень, площа яких не перевищує 100 м2. Це можуть бути квартири, котеджі, невеликі магазини і офіси. Переважно, це мобільні та віконні кондиціонери, а також спліт-системи з потужністю до 8 кВт.
  • Напівпромислові використовуються для охолодження більших приміщень – до 400 м2: великих квартир, будинків, торговельних залів, офісів, тощо. До цієї серії відносяться також касетні, канальні, колонні, напольно-стельові системи з середньою потужністю до 15 кВт.
  • Промислові призначені для адміністративних і житлових приміщень, виробничих площ, спортивних комплексів та інших великих приміщень площею понад 300 м2. Їх потужність – до 25 кВт. Сюди ж відноситься мультизональне кліматичне обладнання, дахові системи, прецизійні кондиціонери, тощо.

Кондиціонери для офісу зазвичай належать до двох перших категорій. Між собою вони також поділені на кілька груп за конструкцією та принципом роботи. В першу чергу, це моноблочні та спліт-системи – з одного чи кількох модулів, відповідно.

Що ще врахувати при виборі кондиціонеру для офісу?

Обираючи кондиціонери для офісу, в першу чергу необхідно прорахувати потужність. Проте не забувайте про можливості електромережі. А для інверторних моделей неодмінно враховуйте пікові навантаження.

Деякі кондиціонери можуть лише охолоджувати повітря, а деякі – ще й обігрівати. Другий тип дорожчий, проте більш практичний. Проте безпечно користуватися ним можна лише допоки температура за вікном не опуститься нижче нуля.

Найчастіше в офісах встановлюють мультиспліт-системи, коли до одного зовнішнього блока приєднані кілька внутрішніх. Серед корисних додаткових опцій – дистанційне керування, автоматичні режими, режим вентиляції, режим очищення та фільтрації повітря, гнучке регулювання температури з точністю до градуса, осушення та зволоження повітря, таймер, нічний режим, тощо.

Регулювання напрямку потоку дозволяє направляти потік охолодженого повітря в різних площинах. Це можливо за рахунок руху горизонтальних заслінок на внутрішньому блоку. Швидкість вентилятора впливає на швидкість досягнення оптимальної температури повітря, але при цьому рівень шуму системи зростає.

Придбати якісні кондиціонери для офісів з гарантією від виробника ви можете у нас. Звертайтеся до Maxmarket навіть якщо ще не визначилися з моделлю – ми допоможемо обрати оптимальний варіант!