5 найпопулярніших кондиціонерів для квартири до 80 кв.м.

Кондиціонер безпосередньо визначає, наскільки комфортно і приємно буде в квартирі влітку. У холодне міжсезоння вони прогрівають кімнату набагато вигідніше, ніж окремі обігрівачі. Більшість моделей можуть працювати в режимі вентиляції і осушити занадто вологе повітря.

У квартирі не буде зайвим нічний режим, дистанційне керування, додаткові фільтри та знижений рівень шуму. Найчастіше сьогодні встановлюють спліт-системи або мульти-спліт – одразу в кілька кімнат з одним зовнішнім блоком. Але спочатку потрібно правильно підібрати підходящу техніку.

Представляємо вашій увазі 5 найпопулярніших кондиціонерів для кімнати площею до 25 кв.м., які замовляють у нас в Maxmarket:

  1. Neoclima NS\NU09AHEw. Сучасна модель примітна стильним дизайном і прихованим LED-дисплеєм. Робочий діапазон температур на вулиці – від -7 до +43 градусів. Передня панель легко знімається для самостійної очищення фільтрів. У кондиціонері встановлено компресор Toshiba. Є функції охолодження і обігріву, вентиляції, осушення повітря, таймер, турборежим, режим сну і самостійне очищення заморожуванням.
  2. Carrier 42QHA007N/38QHA007N. Елегантний кондиціонер зручний в побуті і простий в обслуговуванні. Робочий діапазон температур на вулиці – від -7 до +43 градусів. Є кілька режимів: вентиляція, охолодження, обігрів, осушення, автоматичний і нічний режими. Режим економ знижує витрати на електроенергію, а турбо – допомагає максимально швидко досягти необхідної температури. Кондиціонер майже не шумить, автоматично відновлює параметри, оснащений функціями рестарту і самодіагностики. Для більш точного контролю температури датчики встановлені на внутрішньому блоці і на пульті.
  3. Leberg LBS-JRD10/LBU-JRD10. Бюджетний, але якісний кондиціонер оснащений усіма необхідними функціями – охолодження, обігрів, вентиляція та осушення повітря. Робочий діапазон температур на вулиці – від -7 до +43 градусів. Є безшумний нічний режим, турборежим і функція Magic swing. Кондиціонер оснащений фільтром від пилу, декоративною вставкою Pearl white і теплообмінниками з гідрофільним покриттям.
  4. Cooper & Hunter CH-S07XP7. Багатофункціональна спліт-система примітна поліпшеною фільтрацією CH SMART-ION Filter на основі відразу семи фільтрів. Є турборежим, безшумний нічний режим, таймер, інтелектуальне управління. Осушити повітря можна без зниження температури. Внутрішній блок оснащений змінною панеллю з декоративною вставкою різних відтінків. Функціональний елементи захищені антикорозійним покриттям GREEN-FIN.
  5. Toshiba RAS-10N3KV-E/RAS-10N3AV-E. Кондиціонер поєднує японську якість з інноваційними технологіями, тому дозволяє отримати бажану температуру на 20-30% швидше і витрачати майже вдвічі менше енергії на її підтримку. Стильний дизайн доповнює високоякісна інверторна технологія, адже саме Toshiba свого часу розробили перший кондиціонер з плавним управлінням потужністю. Він тихий, практичний і точно регулює температуру. А система фільтрації очищає повітря від частинок, бактерій, диму, запаху та інших шкідливих домішок. Це додатковий захист від грибка і цвілі.